October 2010

Ode mě: 3times skate

13. october 2010 at 18:00 | Mrs.Faraday |  Oblečení ode mě
the-sims2.blog.cz
...Tak jsem se včera vrátila i k vlastní tvorbě a udělala jsem komplet (úplně vpravo)
• Ale není to jentak ledajaký komplet, tentokrát jsem na tvorbu nepoužila tričko z obchodu, ale ofotila jsem svoje vlastní které mám doma + přidala HorseFeathers pásek z internetu
• První dva komplety jsou z mé starší tvorby, kterou jsem nepřidala na blog a dávám to sem až teď

Takže 2x DC a jeden FoxRiders komplet ke stažení Hsf *2429*

Zavržený - [3.Kapitola] - 3/3

12. october 2010 at 10:00 | Mrs.Faraday |  Zavržený
http://oi52.tinypic.com/2cymxw4.jpg
Bůh neušetřil ani anděly,kteří zhřešili,
ale svrhl je do podsvětí a dal je střežit,
aby byli postaveni před soud...


Nový design 11.10.2010

11. october 2010 at 20:54 | Mrs.Faraday |  Designy
the-sims2.blog.cz

gfhgfh.gif heart image by jojordann Do startu nového blogu oblékáme blog do podzimních barev -> Máme nový design
gfhgfh.gif heart image by jojordann Ovšem netroufám si říkat že je konečný, Tillí udělají jinej profesionálnější, mně talent na designy prostě nebyl darován a spokojím se klidně s jednoduchostí, nemusím mít přechody a tak, jsem prostě asi moc jednoduchej člověk :D
gfhgfh.gif heart image by jojordann Já osobně jsem ještě do středy doma tak snad stihnu něco vytvořit a potvořit, pak dva dny ve škole budu mít záhul protože jsem chyběla skoro dva týdny a pak zase víkend, který v pátek věnuji tanečním a v sobotu budu mít zřejmě nějaké to flákání se s kámošema venku (Icônes d'une bouteille de Beam), takže času moc nebude
gfhgfh.gif heart image by jojordann V nejbližší době (možná už zítra) se vrhnu na focení Zavrženého (Tak čtěte starší díly, ať víte o co půjde!)

Hezký zbytek večera, případně dožeňte v posteli co jste se nestihli naučit a přeji úspěšný úterní den!


Bůh mě osvítil

6. october 2010 at 21:26 | Mrs.Faraday |  Blogmiss
the-sims2.blog.cz
×× Zdravím! =) ××


gfhgfh.gif heart image by jojordann Pamatujete si mě ještě? Mrs.Faraday se ozývá a ne tak ledajak =)
gfhgfh.gif heart image by jojordann Připadá mi to, jakoby mě osvítil bůh nebo do mě někdo střelil nějakej šíp, ale včera jsem uvažovala o smazání komplet The Sims z pc, a dneska? Před chvílí mi úplně trtklo v hlavě a uvědomila jsem si, jak velkou chu´t mám to zapnout, tvořit zase downloady, komixy, simíky..
gfhgfh.gif heart image by jojordann Bude to stát usilovnou práci a bude to těžké, zvláště když je škola (blbá obchodka), ale pokusím se to tu vrátit do pořádku a zase to tady rozjedu a Tillí snad taky, pokud dá vše do pořádku =)

Zavržený bude pokračovat tak si pročtěte poslední díl ať víte o co go =)

http://i67.photobucket.com/albums/h317/jojordann/pixels/gfhgfh.gif Update Tillí^^: Nazdar, tak já se hlásím z pohodlí mého pc. Dnes mě navštívil technik a skoro po hodině usilovné práce mi ten net zase nahodil a kupodivu jede celé odpoledne ^^ (do té doby jsem byla odkázána jen na net v mobilu... brrr). Takže až mi dojdou downy a pár datáčů od Faraday (děkuju, Bože! Jo, myslím tebe, F. :D) přidám se k rozjezdu :). Ale ta škola je opravdu naprd (blbá základka :D).

Tillí^^ už dlouho bez netu...

3. october 2010 at 13:46 | Tillí^^ |  Blogmiss 2
the-sims2.blog.cz
the-sims2.blog.cz
Zdravím všechny věrné návštěvníky, kteří i přes naši neaktivitu tento blog navštěvují (upřímě vás obdivuji).
Když už jsme u té neaktivity... já bych už klidně vydávala. Ne, že bych na to měla nějakou extra chuť, ale prostě bych chtěla něco vydávat. Jenže to bych nebyla já, aby mi v tom něco nestálo.

Už dva týdny mi nejde net. Přesněji řečeno upload (odesílání). Download (příjmání) jede skvěle, rychlostí 2Mb/s (já vím, málo, ale cenově přijatelné :D... navíc v období mnohaleté krize :D).
Řekněme to takto... "jednoduché" stránky jako google.com, některé blogy, bez-hranic.cz aj. se mi načtou. Sice pomaleji, ale načtou. Sever youtube jede ještě pomaleji, ale také se po čase načte... chce to trpělivost (kterou mám poslední dobou habaděj a stašně se tomu divím o.O :D). Jenže ty "složitější" stránky, to už je jiný kafe (např. facebook.com o.O). Tam se při troše štěstí dostanu max. na hlavní stránku, kde toho stejně moc není :D.
To ani nemluvím o stahování. Strašně ráda stahuju filmy... měla jsem jich strašně moc, až jsem měla zaplněný celý hdd o velikosti 160GB (tfuj). Jeden film o velikosti cca 700MB se mi stáhl v průměru za 45 min. A teď? Jsem ráda, že se mi stáhne za celé odpoledne! (Stahuju výhradně ze share-rapid).

the-sims2.blog.cz
V přepočtu jsem bez uploadu a tím pádem i částečně bez netu již 3 týdny... myslím. Jednou (někdy na začátku) k nám přijel technik poskytovatele internetu, ale nic nevyřešil. Víte, ono mi to při zapnutí počítače jede v pohodě tak 10 min, ale pak zase nic. On tam cosi pomačkal, zase to šlo a odešel Jenže ouha... půl hodiny po tom - zase nic.
Tento pátek (1.10. - ha! bratr měl narozky! :D) mi přijel táta z Přerova a vzali jsme celý pc k babičce, kde taky mají internet (a odkud teď píšu). Přeinstalovali jsme celý systém (musím se pochlubit, mám Win7! BOŽÍ OS! :D ♥♥♥), odnesli jsme ho ke mně zpátky domů, ale nic.
Teď je zase tady a chystáme se vyměnit síťovou kartu (což si myslím, že stejně nepomůže, jelikož tady ten internet běží jako hodinky... chyba bude u nás v bytě (a zároveň doufám, že se mýlím, to by znamenalo další obracení na poskytovatele, hledání problému apod... toho se chci ušetřit)).

Tím pádem vážně netuším, kdy mi internet půjde v plné síle a jelikož poskytovatel nemá pohotovost, o víkendech je to celkem problém... než se to zase vyřeší. Doufejme, že je to tou síťovkou -_-.

A ještě jedna informace. Na základě přeinstalování OS jsem ztratila všechny simsy (ty se dají zase nainstalovat, CDčka mám, no problem), downy (ty jsem ztratila schválně - bylo jich strašně moc -_-) a sousedství (ty s komixem jsem si vypálila a dokonce jsem našla sousedství s PzT (kdo pamatuje komix Proroctví z temnot, který byl vydáván na sims-girl122? :D)).
Downy mi buďto pošle Faraday (to bysme se ještě domluvili) nebo si je stáhnu sama... ale až mi půjde net :(.

Pokud jste to vydrželi číst až sem, tak vám vážně gratuluju, přeju vám hezký zbytek víkendu a ať se vám chce do školy víc, než mě (tzn. víc, než vůbec :D).

Adios, Tillí^^.

P.S. - pardon za překlepy, mám novou/starou klávesnici a nehodlám to po sobě číst :D.