January 2011

Hola hou...

30. january 2011 at 10:53 | Eres (Tillí)
the-sims2.blog.cz
the-sims2.blog.cz
(k obrázkům... nuda na třetí :D)

Tákže... dlouho jsem se neozvala :D. Mohla bych to svést na školu, ale ta na to má jen osminovej vliv :D. Zbytek je prostě lenost nebo čas, který nebyl.
Také v tom hraje podstatnou roli jedna věc, kterou vám chci sdělit...

Vypadá to, že jsem ztratila zbylé dvě kapitoly TU, které jsem měla napsané a vytištěné. Našla jsem pouze konec třetí a začátek čtvrté kapitoly na jednom papíře. A problém je to, že si nemohu vzpomenout, o co tam šlo x/. Takže tímto pozastavuji TU, dokud to nějak nedomyslím.

Další věc je ta, že mě něco napadlo. Snad to bude dobrý. A pokusím se to zrealizovat dnes. Dostala jsem chuť :D. Takže hned jak dopíšu tento článek, pustím si písničky, zajedu na SimsCave něco stáhnout a šup do Sims.
Dále jsem vyrobila video a jestli se mi ho podaří uložit (mám problém s renderováním při ukládání x// - Pinnacle studio 14 - HELP), šupnu vám ho taky sem ;).

To bylo jen tak pro informaci a já se pustím do práce (a snad mi to vydrží).
Bye, Tillí^^


P.S. - to prostě musíte slyšet... boží písnička... se zajímavým textem :D.

Chvíli strpení..

23. january 2011 at 19:48 | Mrs.Faraday |  Informace:Blog
the-sims2.blog.cz
the-sims2.blog.cz
×× Pololetní vyčerpanost..××

◘ Určitě jste si všimli že už tu dlouho nebyl žádný článek, neznamená to že by jsme se nějak vzdaly, že by nás to přestalo bavit
◘ Ale určitě chápete že je teď období kdy máte poslední možnost zlepšit si známky a tak já i Eres nemáme čas a snažíme se jak jen to jde
◘ A o víkendy se Eres věnuje svému koníčku (koně :D) a já zase svým koníčkům
◘ Ale až skončí tohle před-vysvědčení-ové období, tak se to zase snad rozjede :)

Přeji vám mnoho úspěchů do týdne a pokud ještě máte možnost, tak zkuste známky ještě vylepšit některé nelibé známky! =D U mě to zatím vypadá na pár trojek ale jsem ráda (i s tima trojakama patřím do tý lepší části třídy :D) , protože Obchodní akademie na kterou chodím je známá svou obtížností. Důležitý je, aby nebyly žádný čtyřky, jinak je to pořád DOBRÝ, ne? :D

Dilema ohledně komixů

13. january 2011 at 14:05 | Mrs.Faraday |  Informace:Komixy
the-sims2.blog.cz
◘◘ Ahoj, dlouho jsem sem sem nic nepsala ^^

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif Bohužel mám takové dilema ohledně komixů, a nevím který chci dělat. Za tu dobu co se snažíme rozjet blog jsem vytvořila asi 4 rodiny možné pro komix. 
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif Jedná se o Alone, pak jeden komix s hlavní rolí kluka, pak jsem chtěla něco jako přefotit Vampire Knight no a 4. rodina je Zavržený
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif Zatím se držím názoru, že by nebylo správné nedodělat Zavrženého, protože už dlouho jsem se pokoušela o komix a nikdy sem ho nedodělala, myslím že by bylo lepší ho dodělat a pak teprve načínat něco nového
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif Tady platí,že Co si kdo uvaří, to si má taky sníst. Takže na 40% čekejte Zavrženého, Alone na na 45% a zbylých 15% nový komix s hlavní rolí kluka

The Ultimatum: jak to bude dál...

8. january 2011 at 16:06 | Eres |  Informace:Komixy
the-sims2.blog.cz
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif Pamatujete si ještě tento komix? Doufám, že ano. Protože bude pokračovat.

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif JENŽE... po přeinstalu celého systému jsem ztratila všechna sousedství a to, co jsem si zazálohovala, mi je prd platné http://i106.photobucket.com/albums/m262/liiisa95/Toybox/poop3.gif...

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif Takže tu mám kompromis :ham... Zbývající 2 kapitoly (které DOUFÁM, že mám někde vytisknuté, protože jinak je budu muset psát znovu 03.gif image by Salisko) se tu zde objeví pouze formou povídky. Bez obrázků. Proč? To nebudu prozrazovat, počkejte si .

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif Nevím, kdy přesně je uveřejním, ale vypadá to, že budu nemocná http://i226.photobucket.com/albums/dd257/pillow_fight_sblog_cz/Smilies/NEWNEW/Foot.gif, takže snad budu mít více času (já teda doufám, že budu nemocná... v pondělí píšeme 3 testy naráz a z toho jsou dvě pololetkyhttp://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/heLp.gif).

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/bigheart.gif See ya .

AKTUALIZACE: Tak je to official... zejtra nejdu do školy, odpoledne jdu k doktorce a pravděpodobně zůstanu celý týden doma... ale nevím, jestli něco udělám, jsem naprosto vyřízená a to celý den jen sedím/ležím... :(

By Eres: Coolsims87 - retextures

8. january 2011 at 15:43 | Eres |  Genetika od Tillí
the-sims2.blog.cz
A máme tu další zretexturované vlasy. Tentokrát jsou to Coolsims vlasy číslo 87. Stejně jako Faraday, použila jsem svou vlastní texturu z mých vlastních vlasů. Mám vlasy s blonďatým melírem, takže to vypadá... zajímavě :D. Ale líbí se mi to :). A co si myslíte vy?

And here's another retextured hair. This time it's the Coolsims hair number 87. As Faraday did, I used my own texture from my own hair. I have hair with blond highlights so it looks... interesting :D. But I like it :). And what do you think?Original MESH by Anto NOT included (get it here)


Eres' 2 models

8. january 2011 at 0:05 | Eres |  Simíci od Tillí
the-sims2.blog.cz
Jelikož se chystám dělat spoustu svých downloadů a dávat je sem na blog, tak aby to taky nějak vypadalo, musím je nafotit v sims, to je přeci jasné. Prozatím mám k dispozici 3 simíky, z toho dvě simky. A já se rozhodla vám je ukázat.

V tomhle článku najdete prozatím jen dva z nich, které jsem předevčírem nafotila a jsou na jiné parcele, než poslední simka.

Čekají vás jen tři fotky: 1 a 2) každý zvlášť
                                               3) oba dohromady
Pro více fotek bude mít každý svůj článek.

Jinak, snažím se simíky více a více zdokonalovat, ať vypadají víc reálněji. Aby nebyl každý druhý simík stejný. Nu posuďte sami, zda se mi to povedlo inlove.gif image by Salisko:

Nějaké informace

7. january 2011 at 16:18 | Mrs.Faraday |  Informace:Komixy
the-sims2.blog.cz

Pretty.gif heart image by jojordann Tak bohužel Alone jsem napsat nestihla, včera sem napsala asi čtvrtku a už mě rodiče hnali do postele s hrozbou, že jinak nedostanu peníze

normalpinkheart.gif heart image by jojordann Dneska ani zítra ode mě nic nečekejte, za chvilku jdu naproti kámošům a budeme si užívat pátek u mý babičky v baráku hornim patře (moc radost z toho nemá :D ale vůbec nebudeme pít, takže může být v klidu:* :D )

normalpinkheart.gif heart image by jojordann A zítra jedu za kámoškou do Prahy kde se sejdem ve 3/4 na jednu na Dejvický a popádíme někam do KFC :D a v neděli jdu ještě bruslit, takže nevím jestli něco stihnu.


Nová Alex a pokračování Alone

5. january 2011 at 17:43 | Mrs.Faraday |  Ze hry
the-sims2.blog.cz
Hello ^^

thheart10.gif heart image by jojordann Na Alone pokračování už se pracuje, vytvořila jsem zatím hlavní postavy a samozřejmě hlavní postavu - Alex

normalpinkheart.gif heart image by jojordann Dneska nafotím první díl (chystám se teď po vydání článku zapnout hru, snad mi do toho nic neskočí) a tak doufám, že pokračování uvítáte ;)

normalpinkheart.gif heart image by jojordann Alone byl celkem (no celkem, troufám si říct hodně) oblíbenej komix a dosáhl 87 dílů a hodlá pokračovat. Proto pokud se vám líbil můžete číst i nadále :) a klidně si přečtěte poslední díly, ať víte na co se bude navazovat

Pretty.gif heart image by jojordann Něco málo z pokračování a připomenutí:

V komixu už nebudou (neměly by) vystupovat žádné staré známé postavy (Sue, Karboš, a logicky i Boone , Elliot apod.), pouze Alex, její matka a nové postavy (Odstěhovali se)
Od smrti Boona a odstěhování uplynul rok a Alex je o rok starší a plnoletá

POPROSILA BYCH HLASOVAT DOLE DO ANKETY ;)

Nejdou psát komentáře

4. january 2011 at 16:42 | Mrs.Faraday |  Informace:Blog
the-sims2.blog.cz
Jaj...nejdou psát komentáře :/

Zase nějaká chyba u blog.cz ale snad to brzo půjde, štve mě to protože jsme sem dali hodně článků, ukazuje mi to když chci přidat koment:

Doba platnosti tohoto formuláře vypršela. Zkuste jej vyplnit a odeslat znovu, nebo zkontrolujte, zda máte ve svém prohlížeči zapnuté cookies.

[87].Díl:Alone: Tohle je konec

4. january 2011 at 15:24 | Mrs.Faraday |  Alone:3.Řada
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_3.gifDélka dílu: Střední (12 picts)
Coração ocupadoNapětí: Zvraty
Coração ocupadoNovinky a info:  Komix bude pokračovat na tomto blogu v období po odstěhování Alex, přečtěte si tento díl znovu ať si vzpomenete, jak to dopadlo :)
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_3.gifPředpoklad doby,za kterou bude další díl: Škola mě uhání, ale pokusim se brzo

PS. Podpis je ještě ze sg ;)


Komix •ALONE• [Řada 1-3]

4. january 2011 at 14:34 | Mrs.Faraday

ALONE 1.ŘADA ↑↑↑

ALONE 2.ŘADA↑↑↑

ALONE 3.ŘADA↑↑↑


http://spearwolf.de/images/coming-soon.png

By Eres: FOX MERCER dress for AF

3. january 2011 at 23:08 | Eres |  Oblečení od Tillí
the-sims2.blog.cz
2cqbepi.gif image by Lowinka Když jsem se nudila, stáhla jsem si obrázek těchto šatů a pustila se do tvoření. Možná to vypadá složitě, ale bylo to jednoduché . Snad se vám líbí... mě osobně moc :). Mimochodem, jsou to značkové šaty - FOX MERCER.

2cqbepi.gif image by Lowinka When i was bored, i downloaded the picture of this dress and created it. Maybe it looks difficult, but it was quite easy . Hope you like it... i like it a lot :). By the way, it's branded dress - FOX MERCER.

DOWNLOAD

Original MESH by MayPink included

Comment plz http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/hek.gif

By Eres: Cazy HM#25 - Forever is Over - retextures

3. january 2011 at 22:58 | Eres |  Genetika od Tillí
the-sims2.blog.cz
Pokud se vám zalíbily tyhle vlasy od skvělé Cazy (♥!), přináším vám jejich retexturu. Je to má retextura, ovšem textura je jak jinak, než od Janity :D - http://blog.daum.net/janita

If you like this hairstyle by great Cazy (♥!), here is the retexture. This is my retexture, hair texture by Janita - http://blog.daum.net/janita

DOWNLOAD
By me: Cazy HM#24 - Aphrodite 1 - Retextures

3. january 2011 at 18:15 | Mrs.Faraday |  Vlasy ode mě
the-sims2.blog.cz
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/cutieheart.gif Slíbená vlastní tvorba je, ale není to jentak obyčejně zkopírovaná textura, texturu jsem vyrobila sama a to nejzajímavější na tom je, že jsem nascanovala svoje vlastní vlasy a vyrobila z nich texturu pro sims =) takže to, co vidíte na obrázku (veprostřed je moje barva vlasů) jsou vlastně vlasy Mrs.Faraday :D

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/cutieheart.gif My next creation is here, I created my own hair texture, exatly it's a texture of my own real hair (Mrs.Faraday's). I just put my hair into a scanner and I scanned it :D Untill now, I will always use a texture of my hair :) Please don't copy my texture

DOWNLOAD.

Informace ohledně blogu

3. january 2011 at 13:21 | Mrs.Faraday |  Informace:Blog
the-sims2.blog.cz
the-sims2.blog.cz
Obrázek “http://www.smileygarden.de/smilie/Asia-Emoticons/276.gif” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby. Hello ^^

Přicházím s takovým informačním článkem, aby jste taky všechno co se děje a neděje věděli a neříkali si: WTF, co to zas na tom T-s2 je? :D

http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_10_11.gif Registrovali jsme si náš blog do pár fór (forum) o the sims, kde pravidelně přidávají co je aktuální na různejch stránkách a budou odkazovat i na náš blog, když přidáme vlastní tvorbu
http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_10_11.gif Ale jsou to američani/španělé/korejci a bůh ví co ještě, takže jim dělá logicky problém se na českém blogu vyznat, proto je možné, že se občas v článkách s naší tvorbou objeví anglické texty, nebo názvy článků, aby pochopili že se jedná o vlastní tvorbu

Dnes 3.1.2011 čekejte u nás:
◘ Vlastní tvorbu Mrs.Faraday a Eres
◘ Přemýšlení Mrs.Faraday nad tím, jak to bude s komixama :D

Eres's creations / Tvorba Eres

2. january 2011 at 14:08 | Mrs.Faraday
By Eres:

CZ:
gfhgfh.gif heart image by jojordannOblečení od Eresgfhgfh.gif heart image by jojordann
gfhgfh.gif heart image by jojordannObjekty od Eresgfhgfh.gif heart image by jojordann
gfhgfh.gif heart image by jojordannDomy od Eresgfhgfh.gif heart image by jojordann

ENG:
gfhgfh.gif heart image by jojordannClothes by Eres gfhgfh.gif heart image by jojordann
gfhgfh.gif heart image by jojordannObjects by Eresgfhgfh.gif heart image by jojordann
gfhgfh.gif heart image by jojordannHouses by Eresgfhgfh.gif heart image by jojordann

For full ENG version you have to click on the flag at the
top of the menu, but the translation is bad
Emoticône Pac Man 52


HAPPY NEW YEAR!

1. january 2011 at 18:18 | Eres
the-sims2.blog.cz
2eulb4i.gif image by Lowinka Ták a máme tu nový rok... dnes je 1.1.2011... hezké datum :). 2eulb4i.gif image by Lowinka

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/cutieheart.gif Samozřejmě se to neobejde bez "blogového přání", takže i za Mrs.Faraday vám přeji to nejlepší v novém roce, hodně štěstí, zdraví, lásky, nějaké ty penízky (bez těch by to přece nešlo laugh.gif image by Salisko), pokud jdete do prváku (jako já) tak ať vás vezmou na vaši vysněnou školu poop2(ehm... nadsázka :D), pokud nevíte, kam jít (jako já), tak ať si správně vyberete, mnoho úspěchů atd. atd... Mohla bych to tady vypisovat do nekonečna (ne že by mě ještě něco napadalo :D). http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/cutieheart.gif


Doufám, že jste ten nový rok pořádně oslavili hihi.gif image by Salisko... a že vám dneska bylo lépe jak mě , nohy vás poslouchají a nemáte problém něco pozřít (jak já vám závidím!) :DD ...

:ham Teď něco mimo téma. Downloady už mám konečně stáhnuté a po rozbalení je jejich celková velikost... 5,4 Gb ... heh :D.