July 2011

[88].Díl:Alone: Jizva na srdci

31. july 2011 at 16:58 | Mrs.Faraday |  Alone:3.Řada
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_3.gifDélka dílu: Střední (12 picts)
Coração ocupadoNapětí: Žádné, úvodní díl
Coração ocupadoNovinky a info: Změnila jsem styl fotografií, ale není to ani moc poznat :D
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_3.gifPředpoklad doby,za kterou bude další díl: To záleží na vás a na mě. Já osobně jsem názoru že komixy už dneska nikdo nečte ;) :DBy me: AF outfit (Bench)

31. july 2011 at 15:39 | Mrs.Faraday |  Oblečení ode mě
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/59/Empty.png Wanna more clothes? ↑↑
Tohle tričko se mi docela zalíbilo, tak jsem ho předělala do sims. Značka trička je tentokrát Bench 85.gif image by Salisko je dostupné pro AF, ale je jednoduché ho překonvertovat do teen. A nyní se jdu vrhnout na ten Alone, něco s tim zkusim udělat.

thinkheart.gif image by Salisko I liked this t-shirt, so I recreated it to The Sims. It's a Bench (skate-style) T-shirt for AF, but it's easy to convert it for teens, if you need.Nedopsaný díl Alone

30. july 2011 at 22:51 | Mrs.Faraday |  Informace:Blog
No...myslím že jsem to docela rozjela:D

Jenomže zase si tak říkám, aby neplatilo takový pravidlo, že to co se rychle začne, zase rychle skončí. Ale zatím mě to docela baví, hlavně mi dělá radost že nacházím své downloady jako doporučení na některých cizích stránkách. To dokáže člověka opravdu potěšit http://i193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_Nepojmenovan13-9.gif Nebo když na blogu najdu od cizinců komenta..

Plán na články na zítra mám připravený, taky co dělat venku když lije http://i193.photobucket.com/albums/z284/spookys-graphix/th_Nepojmenovan5-9.gif Pravděpodobně dopíšu ten pokračovací díl Alone, kdyby někoho zajímalo jak že to mělo pokračovat. ( poslední díl ) a zítra by se to tu mělo objevit. Pak mám ještě nějakou vlastní tvorbu (bench outfit a vlasy) Dneska je to asi vše. Tak zítra snad "Eloun" :) GN

By me: cA♥Zy - Notorious - Retextures

30. july 2011 at 17:00 | Mrs.Faraday |  Vlasy ode mě
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/5/59/Empty.png Wanna more hairstyles? ↑↑
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/cutieheart.gif Nějak jsem se do toho pustila :D udělala jsem si simáckej den a urobila sem pár retextur, jedny z nich - tyto mužské, sdílím na blog. Opět jsem použila texturu mých vlasů a na tento MESH to sedlo pěkně, hlavně blond. Vlasy jsou ve 3 barvách - hnědá, blond a taková rudá. Černou nedělám, protože je to zbytečné, tu můžete použít z originálního balíčku od cA♥Zy.

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/cutieheart.gif After a very very long time, I made some retextures of cA♥Zy's new gift, and again - I used my own hair texture. Colors: Brown, blonde and red. I didn't make a black one, because I think you can use cA♥Zy's black one, it's simmiliar.Death note v TS2

30. july 2011 at 11:33 | Mrs.Faraday |  Ze hry

Protože jsem fanoušek anime a prostě všeho spojeného s Death note, a navíc včera když sem viděla ty úžasný mužský vlasy od (...? už nevím, byla to korejská stránka), tak mi to hned píchlo do očí a řekla jsem si že ty vlasy vypadaj jak vlasy co měj Light Yagami :D

http://i264.photobucket.com/albums/ii197/Botan-chan12/Free_Avatar___Death_Note_by_linkitt.gif Tak jsem zapla Sims a začla jsem dvě hlavní postavy anime přetvářet, kdo Death note nezná, tady je takový obrázek postaviček který jsem předělávala: KUK

• Bohužel blog obrázky zase zmenšil a zhoršil kvalitu -.-

Click on Whole article ↓↓↓


Design 29.7.2011

29. july 2011 at 23:29 | Mrs.Faraday |  Designy
Jak jsem dneska slíbila, tak jsem udělala a změnila jsem design, aby to tady nebylo takové ledové, když tu byl ten zimní tak dlouho.

http://i36.photobucket.com/albums/e11/Salisko/Em0tic0ns/th_cry-10.gif Práce v Photoshopu, různý přechody apod. není moje silná stránka, takže jsem ráda za to co sem udělala, zas tak hnusný to snad není, je to jednoduché a sem spokojená

Je to totiž 100x složitější než se to zdá, a umístit takovýto design na blog, aby vše sedělo a aby menu bylo hezky zakončené (všimněte si konce menu, dalo mi to práci...kdybych neznala fintu tak by tam pokračovala bílá barva a bylo by to hnusný)

UPDATES WITH NEW DESIGN:
• Opravila jsem nefunkční odkazy v menu
• Opravila jsem nefunkční odkazy pro download datadisků a hry TS2
• Pokud by vás zajímala výkonnost mého PC pro srovnání s vaším, navštivte tento LINK a sjeďte dolů.


FIX vadných downloadů (pomalého načítání TS3)

29. july 2011 at 15:29 | Mrs.Faraday |  TS3 Návody

strawberry2.gif POKUD MÁTE VÝKONNÝ POČÍTAČ, NEMNOHO DOWNLOADŮ A HRA SE POMALU NAČÍTÁ, MŮŽETE ZKUSIT TAKOVÉTO ŘEŠENÍ:

Problém s pomalým načítáním TS3 u výkonných počítačů , pokud používáte downloady (zase se nepočítá, pokud máte downloadů několik GB) , mohou pomalost působit nové datadisky , některé starší downloady prostě nejsou s datáči komatibilní a působí to potíže při načítání (proto to tak trvá). Zkuste smazat některé konfliktní downloady.

smileys Stáhnětě si potřebný program: ZDE
smileys Po stažení otevřete archiv a spusťte rovnou z archivu Sims3Dashboard.exe
smileysNajeďte si nahoře na FILE a najděte složku MODS, ve které máte uložené downloady.

Prográmek najde problémové downloady a opraví je.... ↓↓Sims generace stárne

29. july 2011 at 15:11 | Mrs.Faraday |  Informace:Blog
Photobucket - Video and Image Hosting Ahoj, pamatujete si mě? ^^

Jestli ne, nebudu se vám ani divit...Tento blog přestal být aktivní asi tak před půl rokem,aniž bychom cokoliv oznámily. Ale do mě pořád šilo svědomí, i když je jasné že to všem došlo že se něco stalo. Stalo se prostě to, co se dalo čekat.

The Sims je hra, kterém jsem se věnovala neuvěřitelných několik dlouhých let, od svého dětství až do svého 16. roku. Ale mě už teď táhne na 17 a myslím si také, že oblíbenost sims velmi opadla v roce 2011. Nazvala bych nás jako Sims generace. Tedy lidi, kteří zažili TS2 jako žhavou novinku a věnovali se jí přibližně steně jako já. Tito lidé ale taky stárnou a přestali se o hru již zajímat. A dnešní 12ti letí ? Vzniká spoustu jiných her a pochybuju že to se Sims 2 vidí tak žhavě jako my, za našeho dětství, kdy to byla novinka. Proto velmi upadly návštěvnosti těchto blogů, a i aktivita.

Ale na ty Sims časy já strašně ráda vzpomínám s úsměvem, a chybí mi to občas. Prostě si zapnout hru, když je na mě celý svět naštvaný, a na chvíli se ponořit do světa postaviček, kde se meze fantazie nekladou. Proto jsem se rozhodla udělat pár věcí s tímto blogem, ale návrat to není, protože si myslím že to nemá cenu.

thdiamond.gif image by Saliskothdiamond.gif image by Salisko CO CHCI UDĚLAT: (abych vyhověla jak sobě, tak zbylým fanouškům)

Chci změnit design (ale nespěchá to, a navíc designy neumím)
Chci nadále tvořit užitečné návody, rekolory apod. (láká mě to jít do hry nafotit nějaký rekolor)
Chci si zapnout hru a něco tam utvořit, ale na komix se necítím (hlavně z důvodu, že si myslím že to nemá cenu)

A představte si (jestli to vůbec někdo čte), že sem dneska našla tady v rozepsaných článcích pokračování Alone, které jsem chtěla dopsat a vydat asi před půl rokem, hehe...
• Budu si sem prostě podle libosti přidávat články, nehledě na to, kolik dostanu komentářů...ale byla bych ráda, kdyby jste dali koment, pokud tohle čtete.