November 2011

Poses by me #13 - Gymnastics

28. november 2011 at 14:47 | Mrs.Faraday |  Poses by me
Asi před týdnem jsem udělala tyhle pózy, protože mě to prostě napadlo, když ATS3 vydal/a gymnastické dekorace ;)

http://i174.photobucket.com/albums/w108/milene_rodrigues/gifs/th_apple.gif Nevím, v Čechách se takovéto pózy asi nevyužijou, to spíš pro zahraniční simíkáře (doufám že mi ty pózy budou sdílet :D), ale když já se prostě nudila a chtěla jsem něco (pa)tvořit
http://i174.photobucket.com/albums/w108/milene_rodrigues/gifs/th_apple.gifDále taky aktuální informace, pro vás dobrá, pro mě špatná, odteď budu mít pravděpodobně více času na sebe a na blog, protože..nechci nikomu cpát svoje problémy ale prostě jsem dostala své první kopačky :D takže v momentě co nebudu hrát Assassins Creed Revelations (♥), tak asi budu simařit :)

14.Díl ► Už jen pomsta

20. november 2011 at 20:35 | Mrs.Faraday |  Komix - Bitch
14.Díl je tu Dommie/d-works.sblog.cz
http://i8.glitter-graphics.org/pub/1144/1144318it0p7j157n.gif :)...

Alessa

19. november 2011 at 13:17 | Mrs.Faraday |  Simíci ode mě


Poslední dobou nějak nevím co přidávat :D tak jsem udělala aspoň simču.
http://i174.photobucket.com/albums/w108/milene_rodrigues/gifs/th_apple.gif Vlastně jsem udělala 3, ale ty ostatní asi dávat ke stažení nebudu, tahle se mi líbí nejvíce
http://i174.photobucket.com/albums/w108/milene_rodrigues/gifs/th_apple.gif Do psaní komixu se zatím nehrnu, ale další díl bude v blízké době, nebojte ;)
http://i174.photobucket.com/albums/w108/milene_rodrigues/gifs/th_apple.gifSnažím se si těmi díly šetřit, protože procházím obdobím, kdy se k focení dalších dílů nemám, ale opět nebojte, tohle jsou jenom období, která přejdou :)


Ukládáme do složky SavedSims v dokumentech
Nezaručuji, že simka půjde i s downloadamaSlider hack - Mazlíčcci

18. november 2011 at 11:05 | Mrs.Faraday |  TS3: Game mods,pózy
http://dl7.glitter-graphics.net/pub/384/384957uvzupp2kbf.gif Konečně se zaktualizoval můj oblíbený Slider hack pro datadisk Mazlíčci!

LINK


http://i174.photobucket.com/albums/w108/milene_rodrigues/gifs/th_apple.gif Pokud nevíte, oč se jedná, následujte tento LINK :)
http://i174.photobucket.com/albums/w108/milene_rodrigues/gifs/th_apple.gif Při původní verzi hra padala a říkala jsem v nedávném článku, ať tento download vymažete, že je nekompatibilní. Teď už hra padat nebude,ale dávejte si pozor až vyjde nový datadisk nebo balíček.

• Jinak teď nemám co dělat tak půjdu dělat něco do Sims, asi si trochu pohraju v CAS, ale na blog to dávat nebudu, protože nemužu si pomoct ale mě se moje tvorba nelíbí posolední dobou,protože nemám moc času stahovat new downy :D

_________________________________________________
• Včera jsem byla v kině v Praze na Bastardech II. a pak mi ujel v noci autobus zpátky do Slanýho a k tomu mám rozbitý telefon, takže jsem se už bála že se nedostanu jak domů :D naštěstí po hodině jel jiný autobus, ale takový strach jaký jsem měla, vám nepřeju :DAnorexie

7. november 2011 at 13:00 | Mrs.Faraday |  Ze hry

Význam tohoto pojmu jistě každý zná ;)

cherry Nafotila jsem pár celkem obyčejných obrázků na toto téma...
cherry Pokud by někdo nepochopil význam té silnější simky, která vypadá úplně stejně jako ta anorektička, tak to má vyznačovat, jako že jí pronásleduje pocit, že je tlustá a moc papá :)
cherry Pokud někoho zajímá, jak docílit hodně hubené simky, jde to pomocí sliderů, které najdete na MTS, u teenagerů mají při nastavení na minimální hodnoty nožičky jak špejličky :D13.Díl ► Gago, Parkera ti přeberu

6. november 2011 at 13:45 | Mrs.Faraday |  Komix - Bitch
13.Díl je tu Dommie/d-works.sblog.cz
http://i8.glitter-graphics.org/pub/1144/1144318it0p7j157n.gif Trošku šáhlý díl :D ale od příště už se zase začne něco dít. Nemůže se přece dít v každém díle nějaký převrat :)


Black List downloadů

2. november 2011 at 16:54 | Mrs.Faraday |  Black List
Ach ty vadný downy :/ ×D jsou všude..

*1945* Mně se ten problém naštěstí aktuálně netýká (musím zaklepat) a asi ani dít nebude, protože jsem si zabezpečila složku tak, že mám downy bezpečně rozdělené podle složek (Vlasy,pózy,hacky..) a když stahuju hodně, tak vytvořím složku s datumem, takže když stáhnu vadný down, okamžitě to poznám a jednodušše smažu akorát složku ;)

Pokud už ale nějaký máte, jako kolegyně BLICKII, tak existují různé seznamy s konfliktňáky, např tyto:


nebo tato česká stránka: LINK

Třeba tam najdete něco, co jste stáhli ;)

problem.

2. november 2011 at 16:12 | BLICKII

Ahoj všichni, vim zase se ozývam po delší době, ale mam asi problém. Sims 3 mi sice jde v pohodě, ale když kliknu na dekorace, a pak něco vyberu, hra se mi prostě zničeho nic vypne. Nic mi tam neskočí ani aplikace se zhroutila. Prostě se to jenom samo od sebe vypne...a prázdno. Nějak nevim co stim, vzhledem k tomu že to bude asi nějakym downloadem a vubec netušim kterym, tak jsem trochu v háji. Mam i program na špatný downloady a všechno už jsem vyčistila... Nevim jak to teda pude dál. Jestli víte, nebo dokážete nějak poradit... ?

Jinak se zde asi nemam jak hlástit :(

A pokračovat zase ve 2 na to už asi nemam sílu no... Pokusim se ještě něco dělat, ale každá rada se hodí...