January 2013

The Sims 3 Studentský život - nový dodatek !

9. january 2013 at 10:30 | Mia |  TS3:Datadisky
Zdravíím ! :) Mám pro Vás super novinku! :) Nový datadisk! :)
Návrat po zimním spánku

3. january 2013 at 23:32 | Mia |  Blogmiss 2

Whoááááh
Vstávat a tvořit!

Hlásím se Vám po dlouhé pauze, tímto se také chci omluvit, ale znáte to..
Vánoce -stres
Silvest- stres

Je to jako na běžícím pásu, teď nás zase čeká pololetí...grr asi nikdy nebude chvilka klidu. Ještě k tomu všemu jsme celá rodina chytla střevní chřipku!! :/
Mám pro Vás novinky, které Vás jistě potěší! =)
  • V první řadě, bych se strašně moc ráda pochlubila, se svým novým zlatíčkem v rodině! :) Dostala jsem ke svým 18 narozeninám nový notebook , který jsem si z poloviny sama zaplatila, protože byl dost drahý, ale je to jeden z nejlepších výrobků na trhu a simíci jsou na tom perfektní! =)
  • Takže se mohu opět VRÁTIT KE KOMIXŮM, RODINCE LORENC A MNOHO DALŠÍHO. Kdo by měl zájem se podívat na parametry tak Zde se můžete juknout =)

Hned zítra si plánuji přidat na blog další pokračování rodinky Lorenc, ve které se toho dost událo =) Budete extrémně překvapeni a hlavně budeme pokračovat v duchu ROČNÍHO OBDOBÍ, tudíž seznámení, tipy a novinky :)

Opět rozjet komix Conversaly a ráda bych chtěla udělat i nový. Také se mi podařilo získat sponzora od EA a mám pro Vás připravenou soutěž o klíčenky, plakáty a ručníky The Sims 3!!

-----------------------------

Zde jako bolestné jsem si pro Vás připravila krásný download od Peggy, který se Vám snad bude líbit :)A Jak jste trávily svátky "klidu" Vy? :) U simíků? :) Byl u Vás štědrý ježíšek? :)