The Sims 4 recenze

11. september 2014 at 11:54 | Mrs.Faraday |  TS4: Obrázky

diamond.gif diamond image by poop123_4Nuže už mám čtyřku a před chvílí jsem jí odzkoušela, takže se pokusím podat drobnou recenzi :)

:piiinkie: Zatím jsem nehrála příliš dlouho, jelikož na to nemám vůbec čas, ale můj celkový názor je, že hra bude ještě potřebovat uživatelské úpravy, je přespříliš podobná The Sims 3, a to hlavně graficky. Simíky prozatím nerozeznáte od trojky, alespoň mně to moc nejde.
:piiinkie: Některé funkce autoři úplně nesmyslně vymazali, některé zase přidali. Více se dozvíte ve článku.

DEMO Create a sim (CAS) si můžete stáhnout na Originu -> DOWNLOAD, nebo přes torrent SEARCH


V článku prosím hlasujte v anketě, jak jste se hrou spokojeni Vy.

Jelikož je The Sims 4 ošizená o funkce z předcházející The Sims 3, nenapadá mě nic jiného, než zkritizovat tyto její nedostatky :). Možná budu příliš kritická, ale hra má opravdu nedostatky, ovšem najdu i pozitiva.

http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2cqbepi.gif -> Super

-> Neutrál

Amo a Pucky, minha cadela -> Špatnýhttp://img.libimseti.cz/s/%211344%21.gif Sousedství mi připadají chudá na budovy, nic dokonalého graficky - vzdálená prostředí jsou rozmazaná.
http://img.libimseti.cz/s/%211344%21.gif Kameny vypadají jako rozteklé staré karamelky, prostředí hraje živými barvami, svět působí velmi uměle
http://img.libimseti.cz/s/%211344%21.gif Rostliny mají grafiku dobrou, ale působí uměle
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Domy i nábytek jsou stále ve stejném stylu, jako předchozí hry (nudné budovy s nudným starým nábytkem)
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Už nemůžete používat styly, ale vyberete si z předvolených barev, které nejsou mnohdy ideální.
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Simíci v sousedství mají opět jinou grafiku, než jak vypadali v CAS - horší.


http://img.libimseti.cz/s/%211344%21.gif Voda nevypadá špatně, ale nemůžete v ní už jentak lovit ryby, nebo se v ní koupat.http://img.libimseti.cz/s/%211344%21.gif Rozestavění voleb je úplně jiné, než v The Sims 3, je poměrně těžké si na nová rozmístění zvyknout.
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2cqbepi.gif Kamera je jiná, ale lze nastavit kameru, na kterou jste zvyklí z The Sims 3.
http://img.libimseti.cz/s/%211344%21.gif Zde je vidět, jak krajina vypadá zdálky opravdu pěkně. Avšak jak je u Sims běžné, při přiblížení se vám dostanou pouze rozmazané nerealistické pixely, doporučuji nejvyšší nastavení grafiky :-Dhttp://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2cqbepi.gif Přibylo více interakčních možností a konverzace se mohou nyní vést hromadě mezi skupinkami simíků, kteří jsou zvědaví, a ochotně se přidávají.
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2cqbepi.gif Pohyby jsou o něco reálnější - máte možnost nastavit si styl chůze, hlas...
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Když spolu 2 simíci mluví, jsou daleko od sebe
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Údajně již ve hře neexistují batolata, a také nemůžete stavět bazény. Přišlo mi to jako vtip, ale asi je to tak -.-


http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2cqbepi.gif CAS se mi velmi líbí, postavy simíků jdou konečně upravovat téměř do detailů podle představ, a to pouhým táhnutím na vybrané partii těla.
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2cqbepi.gif Přibyly velmi užitečné filtry (Tílka, košile, svetry...)
http://img.libimseti.cz/s/%211344%21.gif Oblečení není zas tak špatné, ale my náročnější si určitě počkáme na výtvory creatorů.
http://i277.photobucket.com/albums/kk78/Lowinka/Em0tic0nS/th_2cqbepi.gif Nechybí "vady na kráse" - pihy, doplňky, make-up....
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Simíci se v CAS strašně vrtí a všelijak hýbají a je složité upravovat jim části těla (prostě kliknete na špatné místo)
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Výběr vlasů není příliš velký, ani mi nepřijdou zdařilé.
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Malý výběr doplňků a některých druhů oblečení.
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Nemáte možnost vytvářet vlastní barvy očí, oblečení, vlasů - máte omezený výběr od autorů, jako v The Sims 2
http://www.sikeira.blogger.com.br/desc_26.gif Některých věcí je opravdu málo na výběr.
 

3 people judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement