October 2015

3. ► Kurýr

26. october 2015 at 18:46 | Mrs.Faraday |  Komix - Monsters inside us

Konečně jsem získala trochu času na blog ^^

Přicházím s dalším dílem komixu, nafoceno mám hodně dopředu, akorát není věčně čas. Momentálně jsem nemocná, ale mimo to pořád v práci, střídavě se školou (ze které se mi zvedá žaludek, protože mě čekají prezentace před celým ročníkem, nesnášim to :'D )

Jennu jsem pojmenovala podle jedný Youtuberky :D Nebaví mě vymýšlet už příjmení a jména, tak to omluvte.Jak to bude přes rok?

10. october 2015 at 21:14 | Mrs.Faraday |  Informace:Blog


Už je tomu kupodivu několik měsíců, co se aktivně snažím věnovat se tomuto blogu..

strawberry2.gif Za posledních pár let, kdy sims blogy výrazně polevily na aktivitě, jsem i já nebyla přes školní rok vždycky vůbec aktivní.
strawberry2.gif Ale tím, že přišlo Sims 4 a začala se mi hra líbit, se mi chuť k blogování vrátila, tudíž doufám, že tentokrát budu aktivní i přes rok, kromě zkouškového období, kdy zřejmě nebudu mít na blog čas ani náladu (nojo, začínající jako holčička na základce, nyní už ve 2. ročníku na vysoké škole :DD)
strawberry2.gif Tento článek vydávám hlavně z důvodu, že nemám ráda přidávat několikrát za sebou stejný žánr článků - nechci, aby díly komixu nebyly oddělené :-)

2. ► Meeniny příšery

2. october 2015 at 18:49 | Mrs.Faraday |  Komix - Monsters inside us2. Díl mého Sims 4 komixu... snad se bude někomu líbit ;-)


Zatím je to celkem nuda, ale určitě se to rozjede. Nejdříve je potřeba čtenáře seznámit se základními povahovými rysy postav. Doufám, že komix už nějaký ten základní přehled vyvolal :)
Název tohoto dílu jsem zvolila podle postavy Meeny. V tomto díle se alespoň minimálně dozvíte, jaká "monstra" žijí uvnitř této postavy.


Jenna - plaché, hodné děvče
Bianca - vůdčí typ, opatrovatelka
Meena - žárlivá, mírně narušená nepříjemná osoba